ВІННИЧАНКА З ГРУДЬМИ 11-ГО РОЗМІРУ ПОТРАПИЛА ДО КНИГИ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ – 14 ФОТОГРАФІЙ

Найбільші груди України - 11 розмір

Дивитись всі фотографії Надії

Надія Щербань має величезні груди, в яких немає ніякого силікону. Жіноча краса 11-го розміру – з таким бюстом жителька Вінниці  Надія Щербань потрапила до Книги рекордів України. Усе – натуральне, жодної пластики та силікону. Рекордсменка каже – в її родині всі жінки пишногруді: зокрема бабуся, мама і сестра.
Пишногруда дівчина завжди у центрі уваги чоловіків. Одні залицяються, інші цікавляться, чи натуральний в неї бюст, та навіть фотографують на пам’ять.
“Реагують по різному: “ого, сілікон, не сілікон”.

Найбільші груди України - 11 розмір Найбільші груди України - 11 розмір

Комусь подобається, комусь не подобається , говорять, що дуже багато їх. По різному буває”, – зізнається жінка. Пишні форми вимагають жертв, розповідає Надія. Підібрати білизну та одяг у крамницях майже не реально. “Буває неділя, дві неділі якесь платєчко треба шукати. Мені і знайомі допомагають, якщо за кордон їздять, вони знають, що у мене проблема. І, я їздю по різних містах, шукаю будь-якими способами”, – каже Надія Щербань.Дизайнери радять рекордсменці носити не бюстгальтери, а корсети. Вони не тільки талію підкреслять, а й спину підтримають.

Найбільші груди України - 11 розмір Найбільші груди України - 11 розмір

Найбільші груди України - 11 розмір

“Потрібно правильно прорахувати навантаження, зняти навантаження спини, правильно підібрати ширину бретельки. Це все вирішується, для мене такої складності не складає”, – каже дизайнер Катерина Лукашик.

У Надії постійно болить спина. Лікарі підтвержують: великий бюст – неабияке навантаження на на хребет, тож навіть рекомендують їй зменшити розмір грудей.

Ну і друге, мабуть, важливе питання – дещо зменшити вагу. Це вже повинен попрацювати лікар-дієтолог”, – каже лікар Богдан.

Аби підтримати фізичний стан, дівчина постійно тренується, та попри увагу чоловіків залишається сором’язливою. Мабуть, тому досі не заміжня…

Найбільші груди України - 11 розмір Найбільші груди України - 11 розмір Найбільші груди України - 11 розмір Найбільші груди України - 11 розмір Найбільші груди України - 11 розмір ВІННИЧАНКА З ГРУДЬМИ 11-ГО РОЗМІРУ ПОТРАПИЛА ДО КНИГИ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ Найбільші груди України - 11 розмірНагадаємо, що найбільші груди в світі належать 20-річній китаянці Тінг Хіафен 

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *