Гарні дівчата від природи

Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи – 40 фото

Краса в усі часи уособлювалася з жінкою. І пряма жіноча функція – нести в Світ красу. Але раніше під красою розумілася «справжність» і природність. Адже якщо подивитися, то найкрасивіші місця на планеті там, де не ступала нога людини. Коли люди втратили гармонію, то вони пізнали руйнування. Спочатку своєї думкою, а потім і в матерії. Людина стала ламати природнедосконалість і зводити на цьому місці потворні конструкції – продукт негармонійною думки.

Жінка – це природа, і наскільки красива, чиста, доглянута і шанована природа, настільки це і відбивається в жінці. Наскільки цінується і поважається природа – настільки цінується і поважається жінка.

 

Але ж кожна дівчина і жінка мріє про кохання, і бажає бути трепетно ​​любима, та ще так сильно, щоб порушувалися глибокі шари Душі. Але, викликаючи в чоловікові хтиві бажання, важко торкнутися Душі. У ці моменти ними керують інші помисли.

Кожна дівчина всередині себе розуміє, що її «сексуальність» це спосіб, яким вона користується, щоб на перспективу знайти Любов, але часто не знаходить її подібним чином. І нерідко з жінкою надходять в таких випадках як з природою: приїдуть, покористуються простором, відчують благодать, а їдучи, ні бруд не приберуть, ні подяки не виявлять.
Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи Задумайтесь, адже ми самі несемо в цей Світ спотворення, які називаємо красою і впроваджуємо в життя, а в результаті отримуємо душевні травми. Так чи потрібна така краса, що не пестить, а розтліває Душу?

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *