Лис 19

Гарні дівчата від природи

Надзвичайно гарні та вродливі дічата від природи – 40 фото

Краса в усі часи уособлювалася з жінкою. І пряма жіноча функція – нести в Світ красу. Але раніше під красою розумілася «справжність» і природність. Адже якщо подивитися, то найкрасивіші місця на планеті там, де не ступала нога людини. Коли люди втратили гармонію, то вони пізнали руйнування. Спочатку своєї думкою, а потім і в матерії. Людина стала ламати природнедосконалість і зводити на цьому місці потворні конструкції – продукт негармонійною думки.

Жінка – це природа, і наскільки красива, чиста, доглянута і шанована природа, настільки це і відбивається в жінці. Наскільки цінується і поважається природа – настільки цінується і поважається жінка.

Показати більше

.

Лис 01

Гарні дівчата погодилися на відверту фотосесію заради розвитку села та фермерства

Гарні дівчата рекламують село і фермерство – 35 фото

Фермерки у німецькому селі пройшли відбір та погодилися на відверті фотосесії для фермерського календаря Jungbauernkalender. Кастинг зазвичай кілька десятків людей на одне місце і беруть в ньому участь виключно фермерки, які дійсно працюють в селі.

Подібні фотосесії відбуваються щороку і календарі зі світлинами дуже популярні серед чоловіків, зокрема і серед фермерів. Організовує їх Асоціація молодих фермерів, які таким чином намагаються максимально привернути увагу молоді до села. Що цікаво, серед кандидаток зазвичай чималі черги. Пропонуємо до перегляду світлини з календаря. Показати більшеНайкращий подарунок

Елітні духи за 199 грн. Доставка поштою в будь-яку точку країни

  

Зроби подарунок!

Елітні духи за 199 грн. Доставка поштою в будь-яку точку країни

Український гумор

Анекдоти, приколи, жарти на gumor.info

   

Шукаєте подарок?

Елітні брендові духи за 199 грн. Доставка поштою в будь-яку точку країни

    

Найкращий подарок!

Елітні духи за 199 грн. Доставка поштою в будь-яку точку країни

   

Брендові духи всього за 199 грн

Елітні духи за 199 грн. Доставка поштою в будь-яку точку країни