Є у мене знайома, натуральна блонди

* * *

Є у мене знайома, натуральна блондинка. Загалом-то не дивлячись на це дівчинка розумничка, але як говориться і на стару буває порнуха.

Захворіло у неї вухо. Лікар призначив у вухо перед сном закладати ватку з якоюсь бурдою. Методику пояснив. Але у знайомої щось пішло не так і в результаті ватка у вусі, вухо гріє, пора діставати. А не виходить. Не змогла вона ватку з вуха вийняти.

Ну дівчинка доросла, паритися не стала на цю тему, велосипед винаходити теж. Взяла таксі і до лікарні, в приймальний спокій. Сестра її прийняла, оформила. Сидить моя умнічка лікаря чекає.

Прийшов лікар черговий (час-то ніч), почав дівчинку лікувати, тобто позбавляти від чужорідного тіла в голові. Озброївся як годиться інструментами всякими, дзеркало на лоб повісив, взявся за роботу.

Дивився їй у вухо, дивився, чимось покопирсався, лоб наморщив, і каже:

– Дивно. Не бачу я у вас у вусі жодної ватки. На що знайома з абсолютно незворушним виглядом і видає: «Не дивно, вона ж в іншому вусі». Після чого в принципі і була врятована від ватки.

Загалом нічого особливо смішного, але коли вона розповідала про це, ми логічно було задано питання: «Чого ж ти мовчала-то, коли тобі доктор не в то вухо поліз? « На що отримали абсолютно незворушну відповідь: «Я що медик?

Може у них методика така».

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *